• lt
 • en
 • lv
 • ru
 • ee

Privatumo politika

 1. 1. BENDROSIOS NUOSTATOS
 2. UAB „Nova rent“ nurodo, kad bendrovės valdoma internetinė svetainė novarent.lt veikia pagal šioje Privatumo politikoje nurodytas taisykles ir sąlygas. Taip pat UAB „Nova rent“ informuoja, kad ši Privatumo politika reglamentuoja ir kliento asmens duomenų kaupimą bei tvarkymą, tų duomenų naudojimo tikslus ir kaupimo priemones, internetinėje svetainėje novarent.lt esančios informacijos publikavimo taisykles bei galimus paslaugų teikimo apribojimus.

 3. 2. KLIENTO TEISĖS IR PAREIGOS
 4. Klientas, naudodamasis UAB „Nova rent“ teikiamomis paslaugomis, pildydamas automatinę užklausos formą ar kokiu kitu būdu pateikdamas paslaugos teikėjui bet kokius savo asmens duomenis bei naršydamas internetinėje svetainėje novarent.lt, sutinka, kad jo asmens duomenys bus tvarkomi pagal šios Privatumo politikos nuostatas ir nurodo, kad yra su jomis susipažinęs. Kilus klausimams ar neaiškumams, klientas visada turi teisę kreiptis į paslaugos teikėją, o pastarasis įsipareigoja jam suteikti išsamią informaciją.

 5. 3. INFORMACIJOS INTERNETINĖJE SVETAINĖJE PUBLIKAVIMAS
 6. UAB „Nova rent“ pasilieka teisę be išankstinio įspėjimo, bet kuriuo metu keisti, atnaujinti ar visiškai pašalinti internetinėje svetainėje novarent.lt esančią informaciją.

 7. 4. KLIENTO ASMENS DUOMENŲ TVARKYMO TAISYKLĖS
 8. UAB „Nova rent“ nurodo, kad vykdo kai kurių kliento asmens duomenų kaupimą ir tvarkymą, tačiau įsipareigoja turimus duomenis naudoti tik paslaugų teikimo ar teikiamų paslaugų kokybės gerinimo tikslais (atsakydama į užklausas, teikdama pasiūlymus ar informaciją apie teikiamų paslaugų pasikeitimus, išrašydama sąskaitas, teikdama darbo pasiūlymus, analizuodama klientų srautus ir jų poreikius bei kt.) Taip pat UAB „Nova rent“ įsipareigoja turimų kliento asmens duomenų neatskleisti su paslaugos teikimu nesusijusiems asmenims, išskyrus tuos atvejus, kai priešingai elgtis verčia įstatymas.

 9. 5. KLIENTO ASMENS DUOMENŲ TVARKYMO PRIEMONĖS
 10. UAB „Nova rent“ kaupia ir tvarko tuos kliento asmens duomenis, kuriuos klientas nurodo siųsdamas užklausą ar kokiu kitu būdu susisiekdamas su paslaugos teikėju. UAB „Nova rent“ taip pat kaupia lankytojų atsiųstas darbo paraiškas kartu su asmenų CV dokumentais (siunčiamas per puslapį "Karjera"). Prieeiga prie atsiųstų darbo paraiškų ir CV dokumentų yra apsaugota, o asmenų duomenys ir dokumentai yra užšifruoti.

  Klientų srauto analizė atliekama į klientų įrenginius, kuriais naršoma internetinėje svetainėje novarent.lt, diegiant slapukus.

 11. 6. GALIMI PASLAUGŲ TEIKIMO APRIBOJIMAI
 12. UAB „Nova rent“ nurodo, kad klientui atsisakius laikytis Privatumo politikoje nurodytų taisyklių ar nesutinkant dėl jų taikymo, paslaugos teikėjas pasilieka teisę sustabdyti ar nutraukti paslaugų teikimą. Taip pat šie apribojimai gali būti taikomi kilus įtarimams dėl pateiktų kliento asmens duomenų tikrumo ar klientui nevykdant įsipareigojimų.

 13. 7. KAS YRA SLAPUKAI IR KAM JIE NAUDOJAMI?
 14. Slapukai (angl. cookies) – trumpa tekstinė informacija, kurią svetainės patalpina jas naršančių vartotojų kompiuteriuose ar kituose įrenginiuose. Priklausomai nuo naršyklės, ši informacija talpinama arba nedideliuose atskiruose failuose arba įvairių svetainių įrašytų slapukų bendrame faile. Slapukus naudoja daugelis pažangių internetinių svetainių Lietuvoje ir užsienyje. Slapukai gali būti patalpinti tik, jei tą leidžia Jūsų įrenginio nustatymai. UAB „Nova rent” svetainėje slapukai naudojami tam, kad būtų galima nustatyti, ar asmenys iš Jūsų įrenginio jau lankėsi mūsų svetainėse, įsiminti atliktus veiksmus (pvz. svetainės kalbos pasirinkimas), pateikti Jums aktualiausią informaciją, rinkti apibendrintą svetainės lankomumo statistiką.

 15. 8. MŪSŲ SVETAINĖJE NAUDOJAMŲ SLAPUKŲ SĄRAŠAS:
 16. Slapukų tipai:

  • ryšio seanso slapukai, nustatomi lankymosi Interneto tinklalapyje laikotarpiui iki uždarant interneto naršyklę;
  • nuolatiniai slapukai, saugomi ir nustatomi vartotojo kompiuteryje tam tikram laikui ir naudojami pakartotinai apsilankius Interneto tinklalapyje;
  • trečiųjų šalių slapukai, nustatomi siekiant užtikrinti kitų interneto tinklalapių turinio atvaizdavimą;
Pavadinimas:

.gat

Aprašymas:

Slapukas reikalingas, jog būtų ribojamas skaičius užklausų spaudžiant nuorodą.

Sukūrimo momentas:

įėjomo į svetainę metu.

Galiojimo laikas:

1 minutė

Galiojimo laikas:

unikalus identifikatorius

Pavadinimas:

_gid

Aprašymas:

Slapukas reikalingas, jog bOtti ribojamas skaitius u2klausq spaud2iant nuorod4.

Sukūrimo momentas:

įėjomo į svetainę metu

Galiojimo laikas:

24 valandos

Naudojami duomenys:

unikalus identifikatorius

Pavadinimas:

_ga

Aprašymas:

Slapukas renka informaciją apie vartotojų elgseną svetainėje ir yra naudojamas siekiant išsaugoti statistinę informaciją.

Sukūrimo momentas:

įėjomo į svetainę metu

Galiojimo laikas:

2 metai

Naudojami duomenys:

unikalus identifikatorius

Pavadinimas:

laravel_session

Aprašymas:

Standartinis Laravel slapukas naudojamas naudotojo sesijai palaikyti.

Sukūrimo momentas:

įėjomo į svetainę metu

Galiojimo laikas:

2 valandos

Naudojami duomenys:

unikalus identifikatorius

Pavadinimas:

XSRF-TOKEN

Aprašymas:

Slapukas pergeneruojamas kiekvienos užklausos metu. Šis slapukas yra naudojamas saugumo atžvilgiu kai naudotojas pateikia užklausą serveriui. Slapuko pagalba serveris nustato ar naudotojas išsiuntė užklausą iš svetainės ar iš išorinio skripto.

Sukūrimo momentas:

įėjomo į svetainę metu

Galiojimo laikas:

2 valandos

Naudojami duomenys:

unikalus identifikatorius


9. PAPILDINIAI:

Šioje svetainėje naudojamas socialinio tinklo „Facebook“ papildinys. Šias paslaugas valdo „Facebook Inc.“ (toliau atskirai vadinami „teikėju“ arba bendrai vadinami „teikėjais“).

10. ATSKIRI TEIKĖJAI:

Facebook Inc., 1601 S. California Ave, Palo Alto, CA 94304, JAV (toliau - „Facebook").
Papildiniai žymimi „Facebook“ logotipu arba žodžiais „Social Plugin by Facebook“ (socialinis papildinys iš „Facebook“) arba „Facebook Social Plugin“ („Facebook“ socialinis papildinys). „Facebook“ socialinių papildinių apžvalgą galite peržiūrėti čia: developers.facebook.com.

Lankantis vienoje iš mūsų svetainių, kurioje yra toks Papildinys, jūsų naršyklė sukurs tiesioginę nuorodą į atitinkamo teikėjo serverius. Papildinio turinį atitinkami teikėjai tiesiogiai perduoda į jūsų naršyklę, kuri jį įterpia į svetainę.

Integruodami Papildinį teikėjai gauna informaciją, kad jūsų naršyklė pasiekė atitinkamą mūsų svetainės puslapį, net jei neturite profilio ar paskyros pas teikėją arba jei prieigos metu nesate prisijungę. Ši informacija (įskaitant IP adresą) tiesiai iš jūsų naršyklės bus siunčiama į atitinkamo teikėjo serverį JAV ir ten saugoma.

Jei turite profilį arba paskyrą ir esate prisijungę lankydamiesi svetainėje, atitinkamas teikėjas jūsų apsilankymą mūsų svetainėje gali tiesiogiai susieti su jūsų profiliu ar paskyra. Jei atliekate veiksmus su Papildiniais, pvz., spustelėjus „Patinka“ mygtuką, atitinkama informacija bus tiesiogiai perduota į atitinkamo teikėjo serverį ir ten saugoma. Ši informacija taip pat bus paskelbta socialiniame tinkle arba jūsų paskyroje, o ją galės peržiūrėti jūsų kontaktai.

Teikėjai šią informaciją gali naudoti reklamos, rinkos tyrimų ir savo puslapių kūrimo pagal poreikius tikslais. Šiam tikslui teikėjai sukuria profilius, skirtus naudojimui, pomėgiams ir ryšiams, pvz., siekiant įvertinti jūsų naudojimąsi mūsų svetaine pagal atitinkamoje platformoje rodomas reklamas, pranešti kitiems vartotojams apie jūsų veiklą mūsų svetainėje ir pateikti kitas paslaugas, susijusias su atitinkamos platformos naudojimu.

Jei nenorite, kad teikėjai per mūsų svetainę surinktus duomenis susietų su jūsų profiliu ar paskyra, prieš lankydamiesi mūsų svetainėje turite atsijungti nuo atitinkamos platformos./p>

Jei norite sužinoti daugiau apie teikėjų šių duomenų rinkimo, apdorojimo ir naudojimo tikslus bei mastą, jūsų teises ir galimus privatumo apsaugos nustatymus, peržiūrėkite kiekvieno teikėjo duomenų apsaugos politiką: