• lt
  • en
  • lv
  • ru
  • ee
icons
Naudotos žemės ūkio technikos prekyba
Visą parduodamos technikos sąrašą rasite čia:
img
Kodėl verta įsigyti pas mus?

Prekiaujame žinomų Europoje ir pasaulyje gamintojų naudota žemės ūkio technika. Pas mus rasite platų patvarios, kokybiškos ir Jūsų poreikius atitinkančios technikos pasirinkimą. Siūlome geromis kainomis įsigyti traktorių, kombainų, krautuvų, plūgų, šienapjovių, sėjamųjų, kultivatorių, skutikų, germinatorių ir kitos stambios bei smulkios naudotos žemės ūkio technikos. Parduodame žymių gamintojų produkciją: „John Deere“, „Fendt“, „Case“, „Massey Ferguson“, „Valmet“, „Amazone“, „New Holland“, „Claas“ ir kt.

Techniką parduodame ne tik Lietuvoje – prekiaujame visoje Europoje ir plačiau! Maloniai padėsime sutvarkyti specifinius formalumus transportuojant techniką visoje Europoje ir už jos ribų.

Mūsų servisas techniką visuomet patikrina ir paruošia. Savo parduodamai technikai visuomet suteikiame garantiją. Puikiai išmanome techniką, kurią parduodame, todėl galime Jums pasiūlyti optimaliausią variantą. Visada galėsime patarti rūpimais klausimais, pakonsultuoti iškilus problemoms ar suteikti serviso pagalbą.

PASKOLOS PERKANTIEMS TECHNIKĄ

„Nova rent“ bendradarbiauja su finansų įstaiga „HeavyFinance“, kad padėtų jums įsigyti ar išsinuomoti reikiamą techniką dar greičiau ir paprasčiau. Bendrovė gali suteikti iki 100% finansavimą, taigi, pradinis įnašas nėra būtinas. Be to, sudaromas prie jūsų pinigų srautų pritaikytas paskolos grąžinimo grafikas, o paskolą galite grąžinti anksčiau sutarto termino be jokių papildomų mokesčių praėjus 4 mėnesių laikotarpiui.

img

Palikite savo kontaktus ir mūsų partneriai susisieks su Jumis

Jūsų užklausa nusiųsta
Mūsų partneriai susisieks su Jumis.
Uždaryti
Parduodama technika:
img Kombainai
img Traktoriai
img Teleskopiniai
krautuvai
img Padargai ir kt.
Peržiūrėti skelbimus
Mūsų privalumai
Puikiai išmanome techniką, kurią parduodame, todėl galime Jums pasiūlyti optimaliausią variantą. Visada galėsime patarti rūpimais klausimais, pakonsultuoti iškilus problemoms ar suteikti serviso pagalbą.
Prekiaujame žinomų ir patikimų gamintojų naudota produkcija.
Platus technikos pasirinkimas: traktoriai, kombainai, krautuvai, padargai ir kt.
Pristatome techniką visoje Europoje, taip pat ir į Rytų šalis.
Parduodama technika visuomet tvarkinga, patikrinta ir paruošta darbui.
Suteikiame garantiją.
Teikiame serviso paslaugas, dalių užsakymą.
Klientų žemėlapis
Norite pasiteirauti?
Paskambinkite mums – maloniai atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus, parekomenduosime Jums tinkamiausią techniką.